Андрій Магера Ексзаступник голови Центральної виборчої комісії

Як Крим зробить нелегітимною майбутню Держдуму РФ

З приводу питання щодо нелегітимності виборів до Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації. Доведеться вас втомити деякою статистикою

До складу Державної думи належить 450 депутатів. Одна половина (225 осіб) обирається за пропорційною виборчою системою в межах загальнофедерального багатомандатному округу. До загальнофедерального округу вони включили також Крим і Севастополь. Решта 225 депутатів обираються в 225 одномандатних мажоритарних виборчих округах. Чотири з них утворено в Криму і Севастополі. 

Цілком зрозуміло, що пропорційна частина з урахуванням окупованих територій (Крим і Севастополь) – це один результат, а без окупованих – інший. Відтак виконуємо просту арифметичну дію.

225 (кількість депутатів, які обираються за пропорційною частиною) + 4 (кількість депутатів, які обираються в одномандатних округах, утворених на окупованих територіях) = 229.

Отже, 229 депутатів з 450 «обиратимуться» нелегітимно. Це абсолютна більшість від конституційного складу Державної думи.

Ще існують запитання щодо нелегітимності «виборів» до Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації нового скликання?

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: