Івану Драчу - 80 років!

  • Юрій Бублик

   Народний депутат України (Блок Петра Порошенка)

  • 17 Жовтня, 18:49
  • Розсилка
  Іван Драч
  Іван Драч

  Іван Федорович поряд з іншими патріотами стояв у витоків нинішньої державної незалежності України

  Сьогодні святкує 80-річчя Іван Федорович Драч!

  Іван Федорович поряд з іншими патріотами стояв у витоків нинішньої державної незалежності України. Видатний поет, перекладач, драматург, кіносценарист, громадський діяч і політик – всією свою творчістю і діяльністю він утверджував українську культуру, розвивав українське мистецтво, виступав ідейним поборником незалежної від Москви Української держави.

  Уже будучи студентом, Іван Федорович активно підтримував українські національні настрої, за що був виключений з Київського університету. Перші ж його вірші були критичними до радянської влади.

  1989 року він був обраний першим головою Українського Народного Руху – ключової політичної сили, яка заклала фундамент української незалежності у ХХ столітті. З 2006 року знаний політик і поет був удостоєний державного звання Героя України.

  Його поетична творчість перекладена з української на російську, білоруську, азербайджанську, латиську, молдавську, польську, чеську і німецьку мови.

  Вітаю Івана Федоровича з Днем Народження! Бажаю довгих років життя, міцного здоров’я, нових творчих доробків у скарбницю української культурної спадщини!

  Джерело: блог Юрія Бублика

  Комментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Олексій Заводюк
  Олексій Заводюк

  Веб-девелопер, програміст, музикант, блогер, громадський активіст

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ