Окупанти затримали архієпископа Кримського Климента на адмінкордоні з Кримом

  • Єпископ Євстратій (Зоря)

   Архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Священного Синоду УПЦ КП, голова Інформаційного управління Київської Патріархії

  • 19 Жовтня, 2016, 21:03
  • Розсилка
  Архієпископ Кримський Клімент
  Архієпископ Кримський Клімент

  Сьогодні при перетині адмінкордону з окупованим Кримом на пункті Чонгар було затримано російськими службовцями архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента

  Приводом для затримки була «посилена перевірка документів». Протягом понад години його не випускали з приміщення, не надаючи пояснень. Про затримання стало відомо, тому, можливо, зрештою архієпископ зміг перетнути адмінкордон і зараз перебуває в Сімферополі.

  Подібне затримання відбулося раніше при його виїзді з Криму – тоді працівники російських служб проводили «посилену перевірку документів» та цікавилися метою поїздки. Затримання також тривало понад годину.  Посилену увагу до себе при перетині адмінкордону архієп. Климент пов'язує з тим, що він повідомляє правдиву інформацію щодо утисків української громади і вірних УПЦ КП в окупованому Криму. Що, очевидно, не подобається російській владі, яка у такий спосіб чинить тиск на нього.

  Нагадаю, що у 2014 р. лідери кримськотатарського народу М. Джемілєв та Р. Чубаров не були пропущені російською владою через адмінкордон і дотепер вони не можуть в'їхати до Криму.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Олексій Заводюк
  Олексій Заводюк

  Веб-девелопер, програміст, музикант, блогер, громадський активіст

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ