Окупанти затримали архієпископа Кримського Климента на адмінкордоні з Кримом

  • Єпископ Євстратій (Зоря)

   Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  • 19 Жовтня, 2016, 21:03
  • Розсилка
  Архієпископ Кримський Клімент
  Архієпископ Кримський Клімент

  Сьогодні при перетині адмінкордону з окупованим Кримом на пункті Чонгар було затримано російськими службовцями архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента

  Приводом для затримки була «посилена перевірка документів». Протягом понад години його не випускали з приміщення, не надаючи пояснень. Про затримання стало відомо, тому, можливо, зрештою архієпископ зміг перетнути адмінкордон і зараз перебуває в Сімферополі.

  Подібне затримання відбулося раніше при його виїзді з Криму – тоді працівники російських служб проводили «посилену перевірку документів» та цікавилися метою поїздки. Затримання також тривало понад годину.  Посилену увагу до себе при перетині адмінкордону архієп. Климент пов'язує з тим, що він повідомляє правдиву інформацію щодо утисків української громади і вірних УПЦ КП в окупованому Криму. Що, очевидно, не подобається російській владі, яка у такий спосіб чинить тиск на нього.

  Нагадаю, що у 2014 р. лідери кримськотатарського народу М. Джемілєв та Р. Чубаров не були пропущені російською владою через адмінкордон і дотепер вони не можуть в'їхати до Криму.

  Джерело: блог Єпископа Євстратія

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Андрій Піонтковський
  Андрій Піонтковський

  Публіцист, політолог

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ