Депутат Держдуми заявив, що незалежність України «тримається на добрій волі» Путіна

  • 18 Жовтня, 2016, 12:10
  • Розсилка
  <span>В'ячеслав Ніконов</span>
  В'ячеслав Ніконов

  Російський депутат назвав вбивство Мотороли кроком до здобуття «незалежності» «ДНР» та «ЛНР»

  Територіальна цілісність України існує тільки завдяки добрій волі російського керівництва, заявив глава комітету з освіти Держдуми РФ В'ячеслав Ніконов в інтерв'ю одному з місцевих пропагандистських каналів, пише видання «Без табу»

  За його словами, вбивство Мотороли - крок до здобуття «незалежності» «ДНР» та «ЛНР». Від цього окуповані території стримують лише Мінські переговори.

  «Коли рубаються останні нитки, які хоч якось юридично ще пов'язують Україну і Донбас, Київ повинен цінувати їх. Терпіння Донбасу не безмежне, але я впевнений, що і терпіння Росії не безмежне. Зараз територіальна цілісність України насправді існує тільки завдяки добрій волі російського керівництва, але ця добра воля починає стрімко вичерпуватися. Ще один постріл, другий постріл - і Мінський процес може зупинитися. І в цьому випадку з боку Росії можна очікувати таких кроків, які дійсно поставлять хрест на територіальні претензії», - заявив депутат.

  Нагадаємо, минулого тижня Парламентська Асамблея Ради Європи офіційно визнала Росію агресором, куратором і спонсором терористів на Донбасі. Також представники світової спільноти закликали услілій санкції щодо Росії.

  Як повідомлялось, один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й уЖитомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ