Франція вийшла у чвертьфінал Євро-2016

Reuters

Повернути рахунок на свою користь французам вдалося лише у другому таймі

Збірна Франції обіграла ірландську збірну у матчі 1/8 фіналу Євро-2016 з рахунком 2:1. Французи пропустили перший гол у свої ворота у перші ж хвилини першого тайму від ірландського півзахисника Роббі Бреді із пенальті, який суддя призначив через 2 хвилини після початку матчу - після того, як ірландець Шейн Лонг спіткнувся об французького півзахисника Поля Погбу.

Повернути рахунок на свою користь французам вдалося лише у другому таймі. На 57-й хвилині головою у кут ірландських воріт пробив Антуан Грізман. І тут же - вже на 61-й хвилині - Грізман забив збірній Ірландії другий гол. На 66-й хвилині ірландець Шейн Даффі збив біля штрафної лінії Грізмана, через що суддя видалив ірландця з поля.

Додаткові три хвилини не змінили фінальний результат загального часу. Таким чином збірна Франції пройшла у наступний раунд турніру - чвертьфінал.

26 червня у в 1/8 також збірна Німеччини зіграє проти збірної Словаччини, а збірна Угорщина проти збірної Бельгії.