Ліга чемпіонів УЄФА: Всі результати дня

«Наполі» переміг «Ніццу» в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА

Жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 24 серпня у Монако

У Лізі чемпіонів УЄФА завершилися перші матчі заключного етапу кваліфікації - раунду плей-офф, за підсумками якого визначаться володарі останніх десяти путівок до группової стадії найпрестижнішого футбольного єврокубкового турніру.

Стартовий поєдинок італійсько-французького протистояння між «Наполі» та «Ніццею» на арені «Сан-Паоло» у Неаполі завершився з рахунком 2:0 на користь апеннінців.

У складі «Наполі» відзначилися Дріс Мертенс (13-та хвилина) та Жоржиньйо (70, з пенальті).

Результати інших матчів ігрового дня:

«Хапоель» (Бєер-Шева, Ізраїль) - «Марібор» (Словенія) - 2:1

голи: Ентоні Нвакаєме (12-та хвилина), Шир Цедек (45+2, з пенальті) - Маркос Таварес (10);

«Олімпіакос» (Греція) - «Рієка» (Хорватія) - 2:1

голи: Вадіс Оджиджа (66), Алесіс Ромао (90+3) - Ебер (42);

«Істамбул Башакшехір» (Туреччина) - «Севілья» (Іспанія) - 1:2

голи: Елджеро Еліа (64) - Серхіо Ескудеро (16), Віссам Бен-Йєддер (84);

«Селтик» (Шотландія) - «Астана» (Казахстан) - 5:0

голи: Постніков (32 - автогол), Сінклер (42, 60), Форрест (79), Шитов (88 - автогол). .

Повторні матчі, у тому числі «Ліверпуль» (Англія) - «Хоффенгайм» (Німеччина), ЦСКА (Росія) - «Янг Бойз» (Швейцарія), «Славія» (Чехія) - АПОЕЛ (Кіпр), «Стяуа» (Румунія) - «Спортинг» (Португалія) та «Копенгаген« (Данія) - «Карабах» (Азербайджан), пройдуть 22-23 серпня.

Жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому візьме участь донецький «Шахтар», відбудеться 24 серпня у Монако.

Нагадаємо, київське «Динамо» у 3-му кваліфікаційному етапі Ліги чемпіонів за правилом виїздного голу поступилося «Янг Бойз» (3:1, 0:2).

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде 26 травня 2018 року на НСК «Олімпійський» у Києві.