Майже 100 українських вишів отримають доступ до міжнародних баз даних

Майже 100 українських вишів отримають доступ до міжнародних баз даних

Невдовзі через бібліотеки провідних вишів України кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science

Доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ Міносвіти.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха.

ВНЗ та наукові установи були відібрані спеціально створеною комісією, яка  враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо.

«Невдовзі через бібліотеки провідних вишів країни кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Вони будуть доступні в кожному обласному центрі. Такі бази даних є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ», – наголосив Стріха.

Ці ресурси дозволяють з'ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також знайти партнерів.

«Доступ до електронних наукових баз даних дозволить українським вченим працювати з найбільш актуальною інформацією. Це сприятиме тому, що якість досліджень і розробок у наших ВНЗ та наукових установах підвищуватиметься», – додав директор департаменту науково-технічного розвитку Міносвіти Дмитро Чеберкус.

Нещодавно у Міністерстві освіти оприлюднили ТОП-10 найпопулярніших спеціальностей у абітурієнтів 2017 року.

Читайте також матеріал «Главкома» Лілія Гриневич: На місця держзамовлення у виші вступили 85% дітей із міст та 15% із сіл

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: