Олімпійський чемпіон Верняєв покаже свої медалі у столичному ТРЦ

Український спортсмен в четвер влаштує фан-зустріч

Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро Олег Верняєв запрошує вболівальників на фан-зустріч.

Про це він написав у Facebook.

«Друзі мої, 25 серпня в четвер чекаю вас всіх в магазині PEAK в ТРЦ Skymall! Зробимо селфач з усіма, поспілкуємося, медальки покажу», - написав Верняєв.

im578xany-qip_shot_-_screen_014

Переможець і призер Олімпіади також додав, що «чекає всіх».

Нагадаємо, гімнаст Олег Верняєв приніс Україні першу золоту медаль на Олімпіаді в Ріо.

Чемпіон народився 29 вересня 1993 року у Донецьку.

На Олімпіаді в Лондоні чотири роки тому був 11-м в особистій першості і 4-м в командному.

У минулому році став першим українцем, який завоював Кубок Світу в спортивній гімнастиці.

Бруси - коронний снаряд. У цій дисципліні Олег виграв чемпіонат світу, чемпіонат Європи, Європейські ігри . Саме на брусах спортсмен завоював золоту медаль Олімпійських ігор у Ріо.

Дивіться також фоторепортаж: Як олімпійського чемпіона Верняєва зустрічали на Батьківщині