Соцопитування: більшість українців підтримують вступ в ЄС та НАТО

  Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу
  У разі референдуму про приєднання до Євросоюзу і НАТО, за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО - 55,9%. На це вказують дані великого соцопитування, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, Рейтинг, SOCIS, а також Центром імені Разумкова), повідомляє «Дзеркало тижня». Проти
  • 18 Червня, 07:53
  • Розсилка
  Прапорці Євросоюзу, України і НАТО
  Прапорці Євросоюзу, України і НАТО

  Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу

  У разі референдуму про приєднання до Євросоюзу і НАТО, за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО - 55,9%.

  На це вказують дані великого соцопитування, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, Рейтинг, SOCIS, а також Центром імені Разумкова), повідомляє «Дзеркало тижня».

  Проти приєднання до ЄС висловилися б 33,6% українців, проти НАТО - 44,1%.

  У таблицях представлені відповіді респондентів, які задекларували, що готові взяти участь в референдумі про приєднання до ЄС і НАТО.

  Опитування проводилося в березні, коли не було впевненості в тому, що Україна отримає безвізовий режим з Євросоюзом, а парламент Нідерландів - ратифікує Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

  Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу.

  «Слід також зазначити, що, за винятком Донбасу та Одеської області, кількість прихильників НАТО не падає нижче третини жителів, що дає надійну основу для роботи з іншими громадянами», - йдеться в статті.

  Нагадаємо, згідно соцопитування, в якості основної мови повсякденного спілкування українську мову використовують 50,5% населення України.

  «Главком» також повідомляв, що кількість громадян України, які вважають себе українцями за національністю, зараз становить 90,6% населення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ