Туск пообіцяв Яценюку, що санкції проти РФ будуть продовжені

  • 29 Листопада, 2016, 19:29
  • Розсилка
  Арсеній Яценюк і Дональд Туск
  Арсеній Яценюк і Дональд Туск

  На зустрічі обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС

  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском заявив, що санкції проти РФ будуть продовжені ще на півроку.

  «Санкції проти Росії будуть продовжені ще на півроку. І на наше переконання, санкції повинні бути продовжені до того моменту, доки Росія не виконає ключове зобов’язання – це забратися геть з української території. Мова йде про Донецьк, Луганськ і Крим», - сказав він в інтерв’ю журналістам по завершенні зустрічі з Туском у Брюсселі 29 листопада.  Яценюк вкотре наголосив, що будь-які спроби забути Крим «є неприпустимі».

  «Ми очікуємо, що санкції будуть продовжені на шість місяців, і принаймні це ще один серйозний крок для того, щоби стримати російську агресію і зобов’язати Росію виконувати Мінські угоди», - сказав він.

  Лідер «Народного фронту» також повідомив, що під час зустрічі з Дональдом Туском обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: «Ми очікуємо, що рішення, яке вже зараз знаходиться на столі у наших європейських партнерів, буде прийнято, і процедура ратифікації, яка була зупинена внаслідок нідерландського референдуму, буде завершена в найкоротші терміни».

  Крім того, зазначив Яценюк, обговорювалося питання надання Україні пакету фінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро, а також завершення процедури отримання фінансової допомоги для реформи державного сектору – для реалізації нового закону України про державну службу, підвищення заробітних плат для державних службовців та підвищення ефективності сфери публічного адміністрування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ