Україна не впустила депутата з Чехії, який спостерігав за «референдумом» в окупованому Криму

Україна не впустила депутата з Чехії, який спостерігав за «референдумом» в окупованому Криму
Мілан Шарапатка (Milan Šarapatkа)

Мілан Шарапатка у лютому 2014 року заявив, що Україна може бути розділеною, тому що «ніколи в історії, навіть на короткий період, не існувала як самостійна держава»

Україна не впустила чеського депутата Мілана Шарапатку, який планував відвідати семінар Парламентської асамблеї НАТО у Києві.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Ceskenoviny.cz.

 

За даними чеського видання, у неділю, 2 липня, чеський безпартійний депутат Шарапатка прибув до Києва з іншими депутатами, щоб відвідати семінар Парламентської асамблеї НАТО. Проте чеху довелося залишитися в транзитній зоні київського аеропорту, а згодом він повернувся до Чехії.

«Я питав, що стало причиною відмови, але мені відмовилися її повідомляти. Я залишився в транзитній зоні, в той час як моїх колег пропустили», – розповів Шарапатка.

«Я очікую, що Чехія відреагує на цей інцидент. Я вважаю, що вона повинна також заборонити в'їзд на територію країни десяткам депутатів українського парламенту, які сповідують націонал-фашистську ідеологію Степана Бандери. Це небезпечно не лише для нас, але й для всього світу», – написав депутат у своєму блозі з приводу заборони на в'їзд.

Повідомляється, що три роки тому Мілан Шарапатка був у Криму як спостерігач на «референдумі» про приєднання півострова до Росії. Але чех вважає, що не це було причиною відмови йому у в'їзді.

«З того часу я був в Україні кілька разів з тим же паспортом, і ніяких проблем не було», – сказав він.

Чеський депутат Антонін Седя, який ще у неділю обговорив інцидент з чеським послом Радеком Матулі та секретарем делегації Івою Масаржіковою, повідомив, що депутату заборонили в'їзд в Україну до 2018 року з міркувань безпеки.

Як відомо, Мілан Шарапатка (Milan Šarapatkа) у лютому 2014 року заявив, що Україна може бути розділеною, тому що «ніколи в історії, навіть на короткий період, не існувала як самостійна держава».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: