Українські легкоатлетки перемогли на чемпіонаті Європи U20

У загальному медальному заліку Україна посіла третє місце

Українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики.

Перемогла команда у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак та Анастасії Бризгіної.

У фіналі спортсменки встановили юніорський рекорд України і показали кращий результат світового топ-листа сезону серед українок.

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вище українська команда на чемпіонатах U20 ще не піднімалася. Таке ж місце було в 2009 році, але тоді у збірній було п'ять медалей, а в цьому році - шість.

Нагадаємо, Іванна Аврамчук, Джойс Коба, Ірина Марчак  і Анастасія Бризгіна вийшли в фінал з найкращим часом серед усіх команд-учасниць, а потім впевнено виграли естафету 4х400 метрів, показавши кращий результат сезону в світі серед вікової категорії до 20 років.