Збірна України вирвала у хорватів путівку на Євро-2018 з футзалу

Збірна України з футзалу здобула путівку на Євро-2018, який відбудеться на початку наступного року в Словенії

У вирішальному матчі підопічні Олександра Косенка зустрічалися з Хорватією і для прямої путівки на чемпіонат Європи нашу команду влаштовувала тільки перемога.

Поєдинок в столичному Палаці спорту наша команда почала активно, але не реалізувала п'ять хороших моментів, після чого пропустила – Еловчич на 12-й хвилині вивів свою команду вперед.

Ще до перерви Білоцерківець зрівняв рахунок, але для перемоги в групі нашій команді потрібно було ще забивати.

Другий тайм виявився менш багатим на моменти, в першу чергу через те, що швидше заграли хорвати, а наша команда більше уваги почала приділяти обороні.

Справа йшла вже до нічиєї 1:1, поки українці в одній з атак не забили гол. Володимир Разуванов зумів позбутися опіки біля лінії штрафного і після передачі з флангу ударом метрів з восьми забив м'яч під поперечину.

Хорватія одразу ж вийшла грати в п'ять польових, але не зуміла зламати оборону України і переграти Іваняка.

У підсумку перемога – 2:1, яка принесла Україні пряму путівку на Євро-2018, а Хорватія намагатиметься пробитися на чемпіонат Європи через плей-оф.

Хорватія – Україна 1:2

Голи: Еловчич, 12 – Білоцерківець, 14, Разуванов, 37.