Цуренко вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру в Хобарті

Українка обіграла в 1/8 фіналу представницю Швеції Ларссон

В австралійському Хобарті відбулися матчі 1/8 фіналу тенісного турніру Hobart International, в одному з яких українка Леся Цуренко обіграла Йоханну Ларссон зі Швеції і вийшла у чвертьфінал. Матч завершився з рахунком 6:4, 6:4. 61-й номер світового рейтингу Цуренко виграла у суперниці менш ніж за півтори години – матч тривав 87 хвилин.

Цуренко домінувала на подачі в першому сеті і, багато в чому завдяки цьому, виграла партію. Вона зуміла здобути 82% очок на першій подачі. У другій партії Цуренко одразу отримала перевагу – 3:0, але потім дозволила суперниці перехопити ініціативу і зрівняти рахунок, 4:4. Вирішальним у матчі став дев'ятий гейм, в якому Ларссон програла на своїй подачі, 4:5. У наступному геймі українка впевнено виграла і завершила матч на свою користь – 6:4, 6:4.

«Я почувалася відмінно, тому що мені вдалося впоратися з важкими погодними умовами. Під час гри було вітряно, – каже Цуренко. – Тому я дуже рада, що змогла перемогти. Для мене це був хороший матч».

В 1/4 фіналу українка зустрінеться з Шелбі Роджерс (США), яка здолала Лару Арруабаррену (Іспанія) з рахунком 6:2, 6:2.