«Динамо» перемогло «Шахтар» завдяки голу Мбокані

У центральному матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу у Харкові зустрічалися донецький «Шахтар» та київське «Динамо»

Футболісти київського «Динамо» здобули у Харкові перемогу  над донецьким «Шахтарем» - 1:0 у поєдинку 2-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.
Єдиний гол у цьому матчі на самому початку другого тайму забив Демьерсі Мбокані, який повернувся в  «Динамо» після оренди.

На 46-й хвилині гравці  «Динамо»  розвели м'яч з центру поля, Гармаш подає з правого флангу і Мбокані головою забиває м'яч. Красива атака вийшла у виконанні киян.

Надалі «Шахтар» перехопив ініціативу, багато і небезпечно атакував, але забити гол так і не зумів.

Цей матч був 54-м для «Шахтаря» і «Динамо» у чемпіонатах України.

Тепер статистика зустрічей така: 21 перемога «Динамо», 14 нічиїх, 19 перемог «Шахтаря», різниця м'ячів - 71:66 на користь киян.