«Динамо» U-19 обіграло «Бешикташ» завдяки дублю Лєднєва

Команда Юрія Мороза здолала турецький клуб в 6-му турі Юнацької ліги УЄФА

Київське "Динамо" U-19 в заключному матчі групового раунду юнацької Ліги чемпіонів обіграло "Бешикташ". Матч пройшов в Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Кияни відкрили рахунок на 39-й хвилині. Богдан Лєднєв в контратаці забив з передачі Сергія Булеци. Наприкінці першого тайму «Бешикташ» зрівняв рахунок. Форвард гостей Мухаммед Озтюрк розібрався з центрбеками "біло-синіх" Іваном Калюжним та Ахмедом Алібековим і переграв Маханькова.

У другому таймі Богдан Лєднєв зробив дубль, записавши на свій рахунок 6-й м'яч в груповому турнірі Юнацької ліги УЄФА. Денис Янаков зібрав «на собі» 4-х гравців гостей, віддав ліворуч, Богдан Михайличенко виконав навіс, і Лєднєв завершив комбінацію точним ударом головою. А крапку в грі поставив Сергій Булеца. 3:1.

В підсумку, «Динамо» U-19 завершило групу на 1-му місці, набравши 16 очок з 18-ти можливих (5 перемог, 1 нічия).