Джима стала десятою в мас-старті на етапі Кубка світу з біатлону в Холменколлені

Останній мас-старт сезону в біатлоні виграла норвежка Тіріл Екгофф

Норвежка Тіріл Екгофф стала переможницею мас-старту на заключному дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені.

У суботу Екхофф подолала дистанцію 12,5 км за 34 хвилини і 23,1 секунди з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах. Друге місце зайняла чешка Габріела Коукалова (один промах; +22,6). Трійку призерів замкнула фінка Кайса Мякяряйнен (два промахи; +34,5).

Єдина українка, яка брала участь в гонці, Юлія Джима  фінішувала на десятому місці, допустивши один промах на вогневих рубежах і відстала від переможниці на 58 секунд.

Мас-стартом у Холменколлені у жінок завершився Кубок світу 2016/17.