Найкраща з українок посіла 17-те місце в індивідуальній гонці на Кубку світу з біатлону

Лаура Дальмаєр виграла другу «класику» в сезоні

В італійському Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Сьогодні відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Перемогу в гонці відсвяткувала Лаура Дальмаєр з Німеччини, друге місце дісталося Анаіс Шевальє з Франції, а третє – Алексія Рунгальдьер з Італії.

При цьому німкеня зробив на один промах більше, ніж її найближчі переслідувачка.

Україна в гонці представляли шість біатлоністок. Спочатку планувалося, що Олена Підгрушна пропустить цю гонку і буде готуватися до чемпіонату світу. Але в останній момент захворіла Ірина Варвинець, тому капітан нашої команди змушена була вийти на старт.

Вона ж і показала найкращий час серед українок, посівши 17-те місце. Юлія Джима стала 20-ою, Юлія Журавок – 34-ою, Анастасія Меркушина – 58-ою, Валя Семеренко – 76-ою, а Яна Бондар фінішувала 91-ою.

30 кращих біатлоністок сьогоднішньої гонки візьмуть участь у мас-старті, який відбудеться 21 січня.