Кваліфікація ЧС-2018. Усі результати групи І

Результат гри у Рейк'явіку максимально все заплутав у групі, де грає збірна Андрія Шевченка

У кваліфікації на чемпіонат світу-2018 з футболу відбулися чергові матчі у групі І європейської зони.  Фаворит групи - Хорватія - несподівано поступилася у Рейк'явіку збірній Ісландії з рахунком 0:1. Гол на 90-й хвилині гри забив Магнуссон, скориставшись розіграшем кутового.

Натомість збірна Туреччини в іншому сьогоднішньому поєдинку групи обіграла Косово - 4:1. На гол Ррахмані (22 хвилина) турки відповіли забитими м'ячами у виконанні Шена (6), Ундера (31), Їлмаза (60) і Туфана (82).

У стартовому поєдинку 6-го туру в цьому секстеті збірна України в Тампере взяла гору над командою Фінляндії - 2:1.

Турнірне становище групи I: Хорватія - 13 очок, Ісландія - 13, Туреччина - 11, Україна - 11, Фінляндія - 1, Косово - 1.

У 7-му турі 2 вересня зіграють: Україна - Туреччина, Фінляндія - Ісландія, Хорватія - Косово.