«Олександрія» програла БАТЕ і вибула з Ліги Європи

Українська команад поступилася у себе вдома з рахунком 1:2

В Олександрії на стадіоні «Ніка» завершився матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи, в якому «Олександрія»  програла білоруському БАТЕ з Борисов

Матч завершився з рахунком 1:2. Примітно, що по ходу матчу українська команда вела в рахунку.

На 34-й хвилині пенальті реалізував Василь Грицук. Гравець «Олександрії»  пробив у лівий від себе кут. Воротар гостей Щербицький вгадав напрям удару, але трохи не дотягнувся до м'яча. За хвилину до цього захисник гостей Драгунів завалив Сітало у штрафному.
Доля матчу була вирішена протягом чотирьох хвилин в середині другого тайму. На 69-й хвилині Ріос з правого флангу навісив до лінії штрафного, після чого послідувала знижка Мірко Іванічу і той низом завдав точний удар. А на 73-й хвилині Іваніч зробив дубль. Стасєвич накинув м'яч точно на голову Іванічу, який пробив у ближній кут в протихід воротареві Паньківу.

Таким чином, БАТЕ пройшов в основний раунд Ліги Європи.