Рейтинг WTA. Світоліна опустилася на 11-те місце, Кербер повернулася в лідери

14-річна Марта Костюк дебютувала в рейтингу

Перша ракетка України Еліна Світоліна опустилася на одну сходинку в оновленому рейтингу WTA за 15.05.2017. На турнірі серії Mandatory в Мадриді наша тенісистка несподівано вилетіла в першому раунді і в табелі про ранги пропустила вперед Кароліну Возняцкі, яка дійшла в Іспанії до другого кола і поступилася Карлі Суарес Наварро. Однак на наступних змаганнях WTA в Римі датчанка грати не буде через травму, тому у Світоліної є шанс знову повернутися до топ-10. Нагадаємо, що в Римі Еліна стартує одразу з другого раунду.

Леся Цуренко, як і Світоліна, минулого тижня не грала, так як ще 7 травня (в неділю) програла в першому раунді на турнірі в Мадриді. Однак це не завадило українці піднятися в рейтингу WTA з 41-го місця на 42-ге. Катерина Бондаренко, яка в основну сітку турніру в Мадриді не пробилася, залишилася на 91-му рядку.

Відзначимо також дебют в рейтингу WTA 14-річної Марти Костюк. Минулого тижня тенісистка завоювала свій перший титул серед дорослих і тепер займає 1065-те місце в табелі про ранги. Нагадаємо, що в січні Костюк стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії в категорії «дівчата».

Головною зміною в топ-10 стало повернення Анжелік Кербер на першу сходинку.