«Шахтар» здобув перемогу над «Динамо» в матчі за Суперкубок України

Обидва м'ячі у складі «гірників» забив аргентинський форвард Факундо Феррейра

В Одесі на стадіоні «Чорноморець» відбувся матч за Суперкубок України, який відкрив футбольний сезон в нашій країні.

Чемпіон і володар Кубка України минулого сезону донецький «Шахтар» додав до своїх трофеїв 2017 року ще один, обігравши «Динамо» - 2:0.

Донеччани провели швидкий гол: вже на 8-й хвилині багатоступенева атака в їх виконанні завершилася взяттям воріт, яке записав на свій рахунок Факундо Феррейра.

Найгостріші моменти у «Динамо» мали Мбокані і Гармаш, але удару першого не вистачило точності, а другому завадив відзначитися П'ятов.

Другий тайм розпочався з ще одного гола «Шахтаря» - Факундо Феррейра зробив дубль.

Після цього на авансцену вийшли динамівські фанати, які закидали зі своїх секторів поле димовими шашками, одна з них відправила в легкий нокдаун донеччанина Тайсона. Арбітр Костянтин Труханов кілька разів зупиняв зустріч у другому таймі.

Але зупинки в матчі не врятували киян від поразки. В підсумку 2:0 перемога донецького клубу.

«Шахтар» увосьме у своїй історії виграв Суперкубок і збільшив відрив від «Динамо» у протистоянні в цьому турнірі (у киян - шість трофеїв).