«Шахтар» розгромив «Зірку»

«Шахтар» впевнено переміг «Зірку» з рахунком 4:1 на «Львів Арені» у 1 турі чемпіонату України.

«Гірники» з перших хвилин почали виправдовувати статус фаворита. Блискавична атака у дебюті зустрічі закінчилась проходом Тайсона, який викотив м'яч на удар Бернарду. Бразилець опинився сам на сам з голкіпером і впевнено пробив точно у кут воріт. Так було забито перший гол чемпіонату України зразка сезону-2016/17. Усередині першої половини гри Тайсон забив вже сам. Лідер «Шахтаря" дочекався помилки захисників «Зірки», перехопив м'яч і спокійно перекинув Паста. Гості змогли забити один гол, коли Сітало вдало зіграв на добиванні після невпевненої гри Пятова. Однак вже згодом Едуардо знову збільшив рахунок.

По перерві ситуація не змінилася: «Шахтар» більше атакував та майже повністю контролював гру. «Зірка» могла кілька разів відзначитись у воротах донецької команди, але гравців з Кропивницького підводив досвід виступів на такому рівні. А «Шахтар» з-поміж своїх багатьох нагод зміг реалізувати один момент, коли простріл Ісмаїлі невдало замкнув Ковальов у свої ворота.

«Шахтар» - «Зірка» - 4:1

Голи: Бернард, 3 , Тайсон, 32, Едуардо, 45, Ковальов, 71 автогол) - Сітало, 38

«Шахтар»: П'ятов — Срна, Ордець, Кривцов, Ісмаїлі – Марлос (Нем, 75), Фред (Коваленко, 63), Степаненко, Бернард — Тайсон, Едуардо (Дентіньо, 72)

«Зірка»: Паст — Ковальов, Допілка, Лупашко, Кучеренко — Бацула, Щедрий – Чумак (Загальський, 74), Гавриш (Зубков, 90+1), Сітало (Локтіонов, 79) — Чичіков