«Шахтар» впевнено переміг «Чорноморець»

Донецький клуб здобув 11-ту перемогу в чемпіонаті.

Донецький «Шахтар» святкував чергову перемогу в Прем'єр-лізі. Цього разу команда Паулу Фонсеки впевнено розібралася із одеським «Чорноморцем». Уже в першій половині першого тайму «гірники» забили два голи, які і вирішили долю гри.

На 25-й хвилині рахунок відкрив Факундо Феррейра. Після атаки гірників Азацький відкинув м'яч назад Канєвцеву, той не зміг обробити м'яч. Феррейра вдало підставив ногу, від якої м'яч закотився у ворота. Груба помилка голкіпера, та й Азацький невдалий пас зробив назад.

А на 30-й хвилині відзначився Дентіньо, який подвоїв перевагу своєї команди. Бернард з центральної зони зробив передачу вліво, Ісмаїлі прострілив уздовж воріт, і Дентіньо з лінії воротарського майданчика вразив ворота. У другому таймі гірники без труднощів зберегли свою перевагу.

Таким чином, «Шахтар» здобув 11-ту перемогу в чемпіонаті і має в активі 35 очок. Команда впевнено лідирує в турнірній таблиці УПЛ. «Чорноморець» залишився на 6-му місці в турнірній таблиці - 18 пунктів.

Прем'єр-ліга. 13-й тур

«Шахтар» - «Чорноморець» 2:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Феррейра (24), 2:0 - Дентіньо (30)

«Шахтар»: Пятов, Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Малишев (Степаненко, 80), Марлос, Бернард (Тайсон, 57), Фред, Дентіньо, Феррейра (Борячук, 70)

«Чорноморець»: Каневцев, Хочолава, Смірнов (Ковалець, 76), Мартиненко, Азацький (Кабаєв, 38), Філімонов, Люлька, Петько, Коркішко, Хобленко (Мусолітін 69 '), Татарков

Попередження: Бернард, 13, Малишев, 79) - Татарков, 14, Смірнов, 44, Люлька, 65, Хочолава, 66, Мусолітін, 75, Кабаєв, 90+1

Нагадаємо, що в першому матчі 13-го туру «Олімпік» переміг «Волинь» з рахунком 2:1.