Українець виграв два золота на етапі Кубку світу з плавання у Сінгапурі

Михайло Романчук виграв 400-метрівку та 1500-метрівку

Михайло Романчук  став дворазовим переможцем сьомого етапу Кубку світу з плавання у Сінгапурі.

До золота на 400-метрівці вільним стилем українець у другий день змагань додав медаль найвищого гатунку на 1500-метрівці вільним стилем.

Романчук у суботу подолав дистанцію за 14:15.49 хв, впевнено випередивши своїх найближчих переслідувачів Гергелі Гюрта з Угорщини (14:40.56) і японця Масато Сакаї (14:52.20).

Бронзовим призером на 100-метрівці на спині стала Дарина Зевіна, яка днем раніше завоювала срібло та бронзу на 200-метрівці та 50-метровці на спині відповідно.

Українка показала другий час на 200-метрівці на спині (2:02.72) і замкнула першу трійку у фіналі 50-метрівки на спині (26.47 с), інформує Укрінформ.

Черговий, восьмий етап Кубку світу з плавання пройде 25-26 жовтня у Токіо (Японія).