Ягупова феєрить у чемпіонаті Туреччини, Малашенко - у Євролізі

Аліна Ягупова

Українські баскетболістки за минулий тиждень відзначилися у матчах європейських чемпіонатів

Гравці жіночої національної збірної України з баскетболу зіграли 14-18 жовтня чергові матчі за свої клуби.

Офіційний сайт Федерації баскетболу України подав результати за участі українських закордонних збірниць.

Туреччина

«Якин Догу» – «Чукурова» – 93:83 (24:33, 22:18, 18:19, 29:13)

Українка Аліна Ягупова зі складу гостей була найрезультативнішою у матчі. За 37 хвилин вона набрала 36 очок (6/9 двоочкових, 5/7 триочкових, 9/10 штрафних), 1 підбирання, 4 передачі. Людмила Науменко зіграла за гостей 13 хвилин, за які набрала 2 очки та 5 підбирань. Це перша поразка команди українок на старті сезону.

Бельгія

«Касторс Брейн» – «СКВ» – 72:51 (18:16, 24:17, 18:4, 12:14)

Олена Малашенко набрала у складі господарок 9 очок і 3 підбирання за 15 хвилин. Це шоста перемога команди українки у стартових шести матчах. Також Малашенко зіграла за бельгійок у жіночій Євролізі. Там «Касторс Брейн» програв французькому Буржу (66:78). Малашенко набрала 19 очок за 22 хвилини.

Іспанія

«Каді Ла Сеу» – «Авеніда» – 48:64 (17:12, 8:14, 12:22, 19:16)

Д’Андра Мосс за 21 хвилину набрала 6 очок та 1 підбирання. Це вже четверта перемога її команди у чотирьох матчах на старті сезону. Також натуралізована українська збірниця зіграла у Євролізі проти російського УГМК (56:43). Мосс за 9 хвилин набрала 3 очки й 1 підбирання.

Словаччина

«Ружомберок» – «Нітра» – 99:44 (21:11, 28:6, 18:9, 32:18)

Ольга Яцковець за 22 хвилини набрала 8 очок, 6 підбирань, 1 передачу. У Ружомберока три перемоги після 4-х матчів.

Угорщина

«Секзард» – «ПІНКК Печ» – 76:49 (16:13, 23:10, 16:14, 21:12)

Олена Самбурська у складі гостей набрала 5 очок, 2 підбирання. Це третя поразка її команди у чотирьох матчах.

Франція

«Монтбрісон» – «Шарне» – 59:56 (14:15, 17:15, 17:12, 11:14)

Ольга Мазніченко за 30 хвилин у складі господарів набрала 15 очок, 10 підбирань, 3 передачі. Це четверта перемога команди у шести матчах.