Збірна України піднялася на друге місце в медальному заліку на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Під час денної сесії українці завоювали ще п'ять медалей

Молодіжна збірна України U-23 стала другою в медальному заліку на чемпіонаті Європи в польському Бидгощі. В рамках денної сесії українські легкоатлети взяли відразу п'ять медалей.

Українська бігунка Наталія Стребкова  завоювала срібло в стіплчезе на 3000 м, показавши час 9: 44.52 с. Ще одна українська спортсменка Яна Качур  стала бронзовим призером, пробігши 200 м за 23,30, встановивши особистий рекорд.

У секторі стрибків у висоту Віктор Лонський  відзначився бронзою, взявши планку в 2, 24 м з другої спроби.

Українська стрибунка з жердиною Марина Кіліпко  взяла срібло, подолавши висоту 4,45 м.

Українка Олена Шамотіна  показала кращий результат в секторі метання молота. Шамотіна в другій спробі метнула молот на 67, 46 м і очолила турнірну таблицю. Останні дві спроби не допомогли поліпшити результат - українська легкоатлетка зробила заступ.