Гравці збірної Саудівської Аравії відмовилася вшанувати пам'ять жертв теракту в Лондоні

Футболісти збірної Саудівської Аравії перед матчем з командою Австралії не стали в лінію під час хвилини мовчання в пам'ять про жертв теракту в Лондоні

Зустріч відбулася в четвер, 8 червня, в Аделаїді. Коли диктор оголосив хвилину мовчання, австралійці вишикувалися в ряд, як прийнято в подібних випадках. Саудівські гравці залишилися на своїх місцях. Деякі завмерли, прибравши руки за спину, інші продовжили розминатися. Місцеві вболівальники освистали гостей за їх рішення.

Матч відбіркового етапу Кубка світу-2018 завершився поразкою команди Саудівської Аравії з рахунком 2:3. Австралійці з 16 очками посідають третє місце в таблиці, у близькосхідної команди така ж кількість очок, вони розташовуються на другій сходинці.