Україна виграла битву у фінських вікінгів. Огляд гри

Вирішальний гол забив молодий динамівський форвард Артем Бесєдін

Національна збірна України з футболу здобула перемогу в матчі зі збірною Фінляндії. Матч відбувся у фінському Тампере на однойменній арені і завершився перемогою «синьо-жовтої» збірної з рахунком 2:1.

У першому таймі йшла переважно рівна боротьба, й до гольових моментів справа не дійшла.

У другій половині гри українці додали в швидкості, і результат не змусив на себе чекати. На 51-й хвилині комбінація гостей завершилася голом Коноплянки, який забив за збірну після тривалої перерви.

На 72-й хвилині Похьянпало забив один з найбільш курйозних голів у ворота збірної України в її історії, скориставшись невпевненими діями Ракицького. Але рівновага в рахунку тривала недовго. Вже на 75-й хвилині Бесєдін після розіграшу штрафного забив вирішальний гол.