рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін проголосував за ліквідацію Держархбудінспекції

  • Розсилка
  Кабмін проголосував за ліквідацію Держархбудінспекції

  За ліквідацію ДАБІ проголосували на виїзному засіданні Кабміну

  Кабінет міністрів проголосував за ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції. Про це йшлося під час виїзного засідання уряду, у якому бере участь президент Володимир Зеленський.

  «Ми ліквідуємо Держархбудінспекцію», - оголосив прем'єр - міністр Денис Шмигаль.

  Прем'єр поінформував, що замість ДАБі буде створено три нових структури.

  «В Україні будуть створені Державна сервісна служба з містобудування, яка виконуватиме реєстраційні функції у будівництві, Державне агентство з техрегулювання, яке займатиметься оновленням державних будівельних норм та запровадженням параметричної системи у будівельній галузі, а також Державна інспекція з містобудування, яка виконуватиме функції нагляду та контролю в будівельній галузі», - уточнив Шмигаль.

  Шмигаль зазначив, що Державна інспекція з містобудування та Державне агентство з техрегулювання будуть створені відповідно у червні та вересні цього року.

  Нагадаємо, питання ліквідації ДАБІ містилося в порядку денному виїзного засідання. За словами Шмигаля, уряд працює над ліквідацією найбільш корупційних органів. Він додав, що є ще ряд органів, які є корупційними та підлягають або ліквідації, або реформуванню.


  screenshot_2_20

  Нагадаємо, новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль ще до призначення головою уряду анонсував свою першу масштабну реформу, що стосувалася Державної архітектуро-будівельної інспекції (ДАБІ), яка видає дозволи на будівництво та контролює його.

  Попередниця Шмигаля на посаді міністра Альона Бабак багато розповідала про корупцію в ДАБІ, а в своєму «прощальному слові» з трибуни Верховної Ради заявила про тиск будівельної мафії і пообіцяла, що й після її відставки президент та правоохоронні органи не припинять боротьбу з мафіозі.

   Читайте більше: 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ