Світові ціни на нафту знову падають

Світові ціни на нафту знову падають

Brent торгується в районі $50,45 за барель

Світові ціни на нафту у вівторок перейшли до зниження, нафта марки Brent знову дешевшає після досягнення напередодні максимального значення з 4 листопада 2015 року на тлі скорочення видобутку «чорного золота» в Нігерії, свідчать дані торгів.

Станом на 08.35 вартість серпневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,2% - до 50,45. Ціна липневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,16%, - до 49,61 долара за барель, - пише Прайм.

У понеділок вартість нафти впевнено зростала, а ціна еталона Brent піднімалася до значення 50,83 долара за барель - максимум із 4 листопада 2015 року. Основною причиною такої динаміки стало скорочення видобутку «чорного золота» в Нігерії.

Видобуток нафти в Нігерії скоротився через атаки радикального угруповання «Месники дельти Нігера». ЗМІ повідомляли, що в п'ятницю угруповання підірвало два нафтопроводи, що належить компанії Shell. «Месники Дельти Нігера» також заявили про те, що угруповання здатне «довести видобуток нафти в Нігерії до нуля».

Однак у вівторок інвестори вирішили зафіксувати прибуток, отриманий днем раніше, що призвело до негативної динаміки на ринку. У той же час, як зазначає агентство Рейтер, позитивний імпульс зростання нафтових цін зберігається.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів