рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Канада виділить Україні $2,5 млн на боротьбу з російською пропагандою

  • Розсилка
  Канада виділить Україні $2,5 млн на боротьбу з російською пропагандою

  Частина фіндопомоги стосуватиметься неконтрольованих урядом районів та полягатиме у заохоченні їх мешканців до використання свого демократичного права голосу

  Канада виділить близько $2,5 мільйона на підтримку зусиль із боротьби з російською пропагандою під час виборів в Україні.

  Як повідомляє «Укрінформ», ці кошти - частина ширшого пакету допомоги в $24 мільйона, про надання якого Оттава оголосила раніше.

  «Російська гібридна війна в Україні включає дезінформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів. Метою Росії є дестабілізація української держави та поширення серед її громадян сумнівів у легітимності демократії як такої. У відповідь на це Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства й незалежних медіа у протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року», - пояснили у МЗС Канади.

  У відомстві наголосили, що Канада приділить окрему увагу жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

  «Частина цієї допомоги стосуватиметься неконтрольованих урядом районів та полягатиме у заохоченні їх мешканців до використання свого демократичного права голосу», - уточнили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

  Раніше Канада оголосила про виділення до $24 мільйонів на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та покращення урядування.

  До слова, цього тижня у Постійному комітеті парламенту Канади з питань оборони пройшли слухання щодо України.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ