рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Підвищені пенсії у березні отримають 8,1 млн українців

  • Розсилка
  Мінімальне підвищення пенсій внаслідок індексації становитиме 100 гривень - Підвищені пенсії у березні отримають 8,1 млн українців
  Мінімальне підвищення пенсій внаслідок індексації становитиме 100 гривень

  Пенсії будуть автоматично перераховані для 10,2 мільйона пенсіонерів

  Підвищення пенсій від індексації, яка розпочнеться у березні, отримають 8,1 мільйона українців, мінімальне підвищення становитиме 100 гривень. Про це раніше повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.  «Підвищення від індексації отримають 8,1 мільйона пенсіонерів. Ще 2 мільйони людей мають базову пенсію нижчою від прожиткового мінімуму, з них близько 1,9 мільйона мають повний страховий стаж. Саме для цих людей, які мають повний стаж (жінки 30 років, чоловіки 35, а до 2011 року 20 для жінок і 25 для чоловіків) але отримують мінімальну пенсію, буде здійснена спеціальна доплата в розмірі 2410 гривень, яка буде виплачена їм двома частинами по 1205 гривень - в березні і в квітні», - заявив Рева.

  Відповідно до законодавства, зі слів міністра, виплати розпочнуться з 4 березня і завершаться 25 березня 2019 року.

  «Тобто, всі перераховані пенсії наші пенсіонери отримають вчасно і без затримок», - додав він.

  Загалом, з його слів, пенсії будуть автоматично перераховані для 10,2 мільйона пенсіонерів, а середній розмір підвищення сягне 255 гривень - для кожного пенсіонера ця цифра буде диференційованою у відповідності до формули. Разом із тим, за словами міністра, мінімальне підвищення пенсій внаслідок індексації становитиме 100 гривень.

  Раніше Андрій Рева пояснив, хто з пенсіонерів отримає доплату в 2400 грн.

  Нагадаємо, українці у березні отримають субсидії готівкою.

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ