рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ЦВК назвали причини збільшення кількості бюлетенів для першого туру виборів

  • Розсилка
  Станом на червень 2018 прогнозна кількість виборців була понад 30 мільйонів, зараз у списках кількість дещо менша - У ЦВК назвали причини збільшення кількості бюлетенів для першого туру виборів
  Станом на червень 2018 прогнозна кількість виборців була понад 30 мільйонів, зараз у списках кількість дещо менша

  Центральна виборча комісія збільшила на 263 тисячі кількість бюлетенів для першого туру президентських виборі

  У Центральній виборчій комісії пояснили, чому збільшили кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів 2019 року.

  Про це розповів заступник голови ЦВК Євген Радченко в ефірі «Громадського».

  Серед факторів, які зумовлюють збільшення кількості бюлетенів, він назвав такі:

  • Перший фактор – указ президента, яким визначено перелік міст, сіл та селищ у Донецькій та Луганській областях.
  • Другий – це створені на тимчасовій основі спеціальні виборчі дільниці, до їхніх списків включать близько 23,5 тисячі людей.
  • Ще один фактор – кількість членів ЦВК у спеціальних виборчих дільницях. На момент переговорів з поліграфкомбінатом «Україна» ніхто не міг знати кількість цих членів ЦВК, тому записали близько 40 тисяч.
  • Є кількість виборців, які перебуватимуть у стаціонарних закладах охорони здоров’я. На них передбачено 227 тисяч бюлетенів.
  • Також є мешканці окупованих територій (де вибори не проводитимуться), які поміняли місце голосування без зміни виборчої адреси. Їх уже 33 тисячі, однак очікується збільшення.
  • Крім того, ЦВК утворила виборчі дільниці для військових, які виконують свої завдання у зоні операції Об’єднаних сил. Їх близько 47 тисяч. 

  Загалом, станом на червень 2018 прогнозна кількість виборців була понад 30 мільйонів, зараз у списках кількість дещо менша.

  Нагадаємо, Центральна виборча комісія збільшила на 263 тисячі кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів, забравши їх з другого туру.

  Раніше глава ЦВК розказала, скільки виборців вже подали заяви про зміну місця голосування.

  Також повідомлялось, що Українці на виборчих дільницях 31 березня отримають бюлетені завдовжки один метр і 15 сантиметрів. Цьогорічний бюлетень поб'є рекорд 2004 року, коли виборцям видавали «простирадла» довжиною в 67 см. 


   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ