рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд поставив ультиматум громадянам, які хочуть евакуюватись в Україну

  • Розсилка
  Всі українці, які повернулися з-за кордону, тепер повинні проходити обов'язкову обсервацію - Уряд поставив ультиматум громадянам, які хочуть евакуюватись в Україну
  Всі українці, які повернулися з-за кордону, тепер повинні проходити обов'язкову обсервацію

  Обсервація стала обов’язковою для українців, які повертаються з-за кордону

  Уряд ухвалив рішення про обов’язковість дотримання режиму обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону.

  Про це у Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Щойно уряд ухвалив рішення про обов’язковість дотримання режиму обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону», - написав Криклій.

  «Для людей, які не можуть продовжити перебувати закордоном та хочуть повернутись в Україну, ми зможемо продовжити організацію спеціальних рейсів потягів та літаків. Але громадяни будуть зобов’язані дотримуватись правил обсервації. На жаль, сьогоднішні події в аеропорту Бориспіль підтвердили, що іншого шляху немає. А відповідальність самоізоляції виявилась низькою», - додав Криклій у соцмережі Facebook.

  Нагадаємо, що сьогодні українці, які поверталися з В'єтнаму до Києва влаштували скандал в аеропорту «Бориспіль». Вони опирались обсервації і намагалися прорватися через смугу контролю.

  Їх спиняли люди у захисних костюмах і масках, однак даремно. Також прибулі рейсом кричать, що це незаконно і ніхто не має права їх затримувати.

  На місце події довелося викликати поліцію і Нацгвардію


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ