Призерами другого етапу Суперліги з баскетболу 3х3 стали одесити

Команда баскетбольного клубу «Одеса» зайняла друге місце в турнірі Суперліги з баскетболу 3х3

21 січня 2019 року в Одесі, на базі універсального спортивного комплексу «Одеса», відбувся турнір другого етапу Суперліги з баскетболу 3х3.

У змаганнях взяли участь 12 чоловічих і 9 жіночих команд.

Одесу на турнірі представили дві чоловічі команди - БК «Одеса» і БК «БІПА-Одеса», які в другому турі увійшли до однієї групи.

Незважаючи на відсутність на змаганнях одеських жіночих баскетбольних команд, у складі збірної України U18 грала вихованка БК «Інтер Хім» Ганна Бакал.

Результатом зустрічі одеських чоловічих команд стала перемога БК «Одеса» - 18:11. Далі «БІПА-Одеса» поступилася збірній України U18 з рахунком 16:17 і завершила боротьбу в змаганнях. Команда БК «Одеса», обігравши тих же суперників з рахунком 21:14, вийшла в плей-оф. Пройшовши чвертьфінал і півфінал, господарі майданчика дійшли до вирішального поєдинку, поступившись у ньому «Дніпру» - 15:21.

У жінок перемогу в одеському турі святкувала команда «Київ-Баскет», яка переграла «Франківськ» з рахунком 21:17.
Юнацька збірна України разом з Ганною Бакал у чвертьфіналі програла «Львову» - 11:19.