Суперліга з баскетболу. «Київ-Баскет» на виїзді обігав «Хімік»

Кияни вивезли перемогу з Южного

«Київ-Баскет» переміг на виїзді «Хімік» у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги.

З початком боротьби її темп взялися задавати гості. Кияни одразу повели у рахунку, намагаючись атакувати за кожної слушної нагоди, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Друга чверть також проходила за рівної боротьби. Загальна різниця не перевищувала чотирьох очок.

По перерві хід боротьби не змінився. Лише на два очка збільшилася загальна різниця по ходу чверті. Кияни виходили вперед на шість очок. Однак до кінця 10-хвилинки южненці повністю відіграли відставання.

З початком заключної чверті господарі впевнено позначили налаштування на перемогу, зробивши ривок 6:0. «Хімік» додав у швидкості наприкінці поєдинку. Та зломити киян не вдалося.

Южненці у наступному поєдинку мають грати 31 січня на виїзді проти «Миколаєва». Кияни днем раніше гратимуть у Харкові проти «Політехніка».