рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тренер Усика розповів як Ломаченко, під час тренувань, розв’язує задачі на логіку

  • Розсилка
  Сергій Пуцов під час тренування з Усиком та Ломаченком  - Тренер Усика розповів як Ломаченко, під час тренувань, розв’язує задачі на логіку
  Сергій Пуцов під час тренування з Усиком та Ломаченком 

  Сергій Пуцов переконаний – психолог в команді спортсменів високого рівня без психолога не обійтися

  Тренер із фізичної підготовки Олександра Усика, Сергій Пуцов, дав розгорнуте інтерв’ю 24.спорт. В якому розповів про сучасні підходи в сфері розвитку спорту і , зокрема, про те, навіщо в команді спортсменів топ-рівня фаховий психолог.

   -Робота з психологом – це не сісти поговорити про життя. Робота з психологом – це вирішувати логічні завдання, це переключатись під час бою, розповідає Пуцов, - До речі, я не знаю чи можна про це розповідати. На певних етапах підготовки спаринг Василя Ломаченка виглядає так: він три хвилини боксує, а коли в нього є одна хвилина відпочинку, він не сідає, а переключається на таблицю із цифрами і психолог йому ставить завдання. За цю хвилину ти повинен вирішити певні завдання, тобто м‘язи відпочивають, а мозок працює, він переключається в іншу манеру роботи. Як пояснив мені Андрій Колосов (особистий психолог Олександра Усика, Василя Ломаченка, Ольги Харлан) -  завдання спортсмена в роботі з психологом, тренувати увагу таким чином, щоб не дивлячись ні на що – втому, страх, біль – твоя увага завжди залишалася на певному стабільному рівні. Це можна натренувати, і це треба тренувати певними справами. І саме цим займається психолог. Тому психолог необхідний.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ