Українка стала переможницею етапу Кубку Європи з тріатлону

Понад 500 аматорів та професійних спортсменів взяли участь у міжнародних змаганнях з тріатлону Kyiv ETU Triathlon European Cup. В рамках змагань у столиці України вперше відбувся і заліковий етап Кубку Європи. Учасники змагались у трьох видах спорту – плавання (1500 м), велогонка (40 км) та біг (10 км). Призовий фонд змагань становив 12,5 тис. євро. У категорії «Дівчата-еліта» (які змагались в рамках кубку Європи) перемогла українка Юлія Єлістратова (з результатом 02 год. 05 хв. і 29 сек.). Серед спортсменів-аматорів перше місце посіла харків’янка Лілія Барановська (02:08:11). У чоловіків переможцем став киянин Дмитро Ткаченко (він подолав олімпійську дистанцію загальною протяжністю 51,5 км із результатом 01:58:41). У командному заліку (естафеті) серед аматорів перемогу здобула команда «Marlin sc» (з результатом 1:55:31). Цікаво, що 7-8 місця у аматорській естафеті розділили дві команди посольства США в Україні. При чому у велогонці брав участь Надзвичайний і Повноважний посол США Джеффрі Пайєт. За словами співорганізатора змагань, співвласника компанії "Нова Пошта" Володимира Поперешнюка, цьогорічні змагання були особливими, не зважаючи на непрості часи для країни, наш захід відвідали учасники та глядачі з багатьох країн світу - від Казахстану до США. Це свідчить про чималу довіру та солідарність світу та України, про те, що ми робимо добрі справи, заради доброго, здорового майбутнього.