Як «Динамо» і «Зоря» здивували та приголомшили Європу (фоторепортаж)

Так виглядає розпач басків

Луганці обіграли у Більбао непоступливий «Атлетик», а кияни у Белграді - «Партизан»

У четвер, 28 вересня, українські клуби провели другі матчі групового етапу Ліги Європи сезону-2017/18.

Спочатку луганська «Зоря» приголомшила континент, здобувши перемогу у Більбао.

А через кілька годин київське «Динамо» здивувало Європу, вирвавши перемогу у Белграді, поступаючись після першого тайму 0:2.

«Зоря» у матчі з «Атлетиком» могла пропустити вже на першій хвилині, але врятувала стійка. У середині тайму українці використали один з небагатьох моментів. Команда з Більбао могла вирвати хоча б нічию, проте всі їхні намагання зупинили оборона луганців і молодий воротар Лунін - 1:0.

Водночас, «Динамо» провело слабенький перший тайм у матчі з «Партизаном», отримавши два голи у свої ворота. Але після перерви кияни зібралися та вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі - 3:2.