Збірна України виборола 30 нагород на чемпіонаті Європи з самбо (фотогалерея)

З них дев'ять — найвищого ґатунку

З 12 по 16 квітня у Празі серед 300 учасників з 25 країн Старого світу розігрувалися нагороди чемпіонату Європи з самбо серед юніорів та юнаків.

Про це повідомляє прес-служба національної Федерації Самбо України.

Успішними змагання стали для спортсменів національної збірної України, які за різними ваговими категоріями та різними розділами вибороли 30 нагород, з них дев'ять — найвищого ґатунку.

Чемпіонами Європи серед юніорок та юніорів вибороли Катерина Саблєва (44 кг) , Катерина Москальова (72 кг) та Єлизавета Горб (+80).

На найвищу сходинку турнірного п'єдесталу в столиці Чехії серед юнаків та дівчат піднялися Денис Раєвський (60 кг), Роман Труш (65 кг), Назар Шадрін (75 кг), Алла Бегеба (48 кг), Ірина Логойда (75 кг) та Марія Меркулова (+75 кг).

Віталій Терентьєв (48 кг) АлєксєйМоісєєв (100 кг), Валерія Петрова (48 кг) Анастасія Безатосна (52), Ганна Антикало (80 кг) та Вєсна Гочева здобули титул “віце-чемпіон Європи”.

Бронзовими призерами турніру стали Дмитро Стременовський (52 кг), Артур Мартіросян (62 кг), Даниїл Шевченко (74 кг), Ярослав Давидчук (90 кг), Березка Владислав (+100кг), Олександра Гидирим (56 кг), Вікторія Гапон (68 кг), Данило Мовчан (48 кг), Денис Тупицький (56 кг), Сергій Білець (87 кг), Єгор Леонов (+87 кг), Анастасія Перехрест (52 кг), Вікторія Бальжик (56 кг), Катерина Паустовська (60 кг) та Оксана Салова (65 кг).