рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Google випустив програми для боротьби з залежністю від смартфонів

  • Розсилка
  Додатки Activity Bubbles і Screen Stopwatch – «живі» шпалери, що показують, скільки часу на день користувач провів за телефоном - Google випустив програми для боротьби з залежністю від смартфонів
  Додатки Activity Bubbles і Screen Stopwatch – «живі» шпалери, що показують, скільки часу на день користувач провів за телефоном

  Конверт Envelope тимчасово перетворить ваш телефон на більш простий пристрій і допоможе відпочити від цифрового світу

  Американська компанія Google випустила три нові додатки в рамках проєкту боротьби із залежністю від смартфонів «Цифрове благополуччя».

  Про це пише видання  Android Police.

  Зокрема, серед них є конверт Envelope, що тимчасово перетворює ваш телефон на більш простий  пристрій, допомагаючи вам відпочити від цифрового світу.

  Для початку користувачі повинні роздрукувати PDF-файл, наданий додатком, і згорнути його в форму конверта. Потім власник кладе телефон в конверт і використовує його через папір, маючи доступ тільки до дзвінків і набору номера. При цьому поки підтримується тільки модель Pixel 3a.

  Оскільки смартфон заклеєний всередині конверта, користувачеві доведеться рвати його кожен раз, щоб подивитися на екран. Необхідність друкувати і клеїти новий конверт після цього повинна стримувати людей від частого звернення до екрану смартфона.

  Також компанія запустила дві цифрових програми: Activity Bubbles і Screen Stopwatch. Обидва сервіси призначені для відстеження активності користувача.

  Activity Bubbles поміщає на шпалери смартфона бульбашки кожен раз, коли ви ним користуєтеся. Чим більше часу в смартфоні - тим більше таких бульбашок, тобто відміток. А Screen Stopwatch — динамічні шпалери зі звітом часу, проведеного в смартфоні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ