Екс-президент України назвав спосіб розвалу Росії

  • 17 Березня, 07:26
  • Розсилка

  Потрібна повна міжнародна ізоляція Росії, вважає Кравчук

  Світ повинен повністю ізолювати Росію, щоб не допустити Третьої світової війни. Про це розповів перший президент Леонід Кравчук в інтерв’ю «Обозревателю».

  «Санкції, які є зараз, важливі, але терпимі для Росії. Щоб змусити її валитися, Росію потрібно повністю ізолювати: фінансово, економічно, політично, науково-технічно. Тоді вона сама впаде. Влада може бульдозерами роздавлювати апельсини і масло, сир, а народ голодуватиме, смоктатиме горілку і сигарети. Тому потрібна повна міжнародна ізоляція країни, яка може спровокувати міжнародну бійню – Третю світову війну», – сказав Кравчук.

  У березні 2014 року після введення військ Росія анексувала український Крим, організувавши «референдум» з його самовизначення. Після цього Москва зарахувала український півострів до свого складу.

  Згодом Росія почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. РФ постачає терористам ДНР і ЛНР озброєння та направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. Із середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ