Кличко заявив, що Київ зменшив зовнішній і внутрішній борги майже вдвічі

  • 1 Грудня, 2016, 11:00
  • Розсилка
  Віталій Кличко
  Віталій Кличко

  Депутати Київради сьогодні розглянуть проект бюджету столиці на наступний рік

  Сьогодні депутати Київради мають розглянути проект бюджету Києва на 2017 рік, опрацювати пропозиції, які надійдуть, і на найближчих засіданнях ухвалити бюджет столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

  «Відповідно до вимог бюджетного законодавства виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) підготовлено та внесено до Київради проект рішення «Про бюджет міста Києва на 2017 рік». І сьогодні ми в цьому залі повинні зробити перший крок до ухвалення основного фінансового документа столиці – розглянути проект рішення, оперативно опрацювати пропозиції депутатів, фракцій, постійних комісій, які ще будуть. Та на найближчих засіданнях ухвалити бюджет Києва на наступний рік», – зазначив Віталій Кличко.

  Він наголосив, що бюджет столиці на наступний рік міська влада планує збільшити – порівняно із цьогорічним.

  «Ми закладаємо його в межах майже 37 млрд грн – 36 млрд 778 млн. Галузь охорони здоров'я столиці додатково отримає 3,7 млрд грн. А на потреби освіти в Києві буде додатково спрямовано 2,8 млрд грн», – зауважив столичний голова.

  Мер зазначив, що збільшено в проекті бюджету і капітальні видатки – на це закладається понад 5 млрд грн.

  «Що стосується інших статей видатків, то зменшення у нас відбулося лише за одним напрямом – обслуговування боргу. Це результат роботи за два попередніх роки, за які нам вдалося зменшити зовнішній і внутрішній борги столиці майже вдвічі!» – сказав Віталій Кличко.

  Київський міський голова зазначив, що громада теж залучена до формування бюджету і може пропонувати свої проекти в рамках «Бюджету участі», на який у бюджеті столиці пропонується виділити 50 млн грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ