Медведчук розповів, хто насправді проти євроінтеграції України

Медведчук розповів, хто насправді проти євроінтеграції України

Медведчук вважає, що Україну в ЄС не хочуть бачити не тільки європейські політики, а й населення багатьох країн

Ніякої перспективи європейської інтеграції в України немає, оскільки нашу країну не хочуть бачити в ЄС не тільки європейські політики, а й населення багатьох європейських країн. Таку думку висловив лідер руху «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук.

Приводом для подібної реакції політика стала заява прем'єр-міністра Гройсмана про незмінність європейського вибору України.

«Гранично ясно висловився відомий друг і «адвокат »України в ЄС, екс-президент Польщі Олександр Квасневський: що стосується перспективи членства в НАТО, то Україні не варто про це навіть мріяти, а що стосується членства в Євросоюзі, то це як мінімум не питання найближчої перспективи», - нагадав Медведчук.

Він додав, що з Квасневським солідарні також голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, представник МЗС ФРН Мартін Шефер і інші європейські політики.

«Києву належить зробити ще дуже багато, перш ніж думати про вступ до Євросоюзу. І для початку потрібно піднімати економіку. Але проблема в тому, що після Євромайдану економіка країни переживає сильну кризу. Якщо в 2013 році ВВП України становив $ 183,3 млн, в 2015-му - тільки $ 90,6 млн. За ВВП на душу населення Україна стала найбіднішою державою Європи і відстала навіть від багатьох африканських країн. Йти в ЄС з таким багажем просто неможливо», - підкреслив Медведчук.

Але найсумніше, на його думку, те, що бачити Україну в ЄС не хочуть не тільки європейські політики - проти виступає і населення багатьох європейських країн.

«... Навіть у 2014-му році, на хвилі ейфорії і начебто підтримки України, її не хотіли бачити в ЄС. Згідно з соціологічним опитуванням, опублікованим у французькій Le Figaro, членство України в ЄС відкидали 71% французьких громадян і 62% громадян ФРН. 64% опитаних французьких громадян не хотіли, щоб їх країна допомагала опинилася на межі банкрутства Україні. Аналогічний показник в ФРН - 57%», - зазначив політик.

При цьому він зазначив, що в Україні, згідно з даними соціологів, швидко зростає число противників членства в ЄС.

«Кількість прихильників вступу України в Євросоюз в цьому році зменшилася на 8,3%. У 2015-му скоріше позитивно до вступу в Євросоюз ставилися 56,3% опитаних, скоріше негативно - 24,4%, не змогли відповісти 19%. Якщо така тенденція збережеться, число євроскептиків скоро може перевищити число прихильників членства в ЄС», - прогнозує керівник «Українського вибору».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: