Слідчі по катастрофі MH17 опублікували висновки щодо знімків з російських радарів

Слідчі по катастрофі MH17 опублікували висновки щодо знімків з російських радарів

Уламки малайзійського «Боїнга»

Знімки з радарів вивчали два незалежні експерти

Зображення з радарів, які Росія передала Міжнародній слідчій групі (JIT) з розслідування катастрофи літака рейсу MH17, не зафіксували запущеної з комплексу «Бук» ракети. Але це не означає, що ракети взагалі не було.

Про це йдеться у висновках Слідчої групи від 3 квітня.

Знімки з радарів вивчали два незалежні експерти. Вони прийшли до висновку, що радіолокаційна станція в російському Усть-Донецьку не могла зафіксувати ракету «Бук» через властивості її польоту, зокрема, через її швидкість.

«Через те, що швидкість ракети набагато вища, ніж швидкість цивільної авіації, налаштування цивільної радіолокаційної станції такі, що такі швидкісні об'єкти зазвичай не видно на радарних зображеннях. Це запобігає «хаосу» на радарному зображенні», - йдеться в повідомленні.

Слідча група також звертає увагу на той факт, що російські радари не зафіксували жодного іншого літака поблизу MH17.

До слова, наприкінці березня у нідерландському місті Ейндховен відкрили меморіал пам’яті жертв катастрофи літака рейсу MH17, який збили в небі над Донбасом у 2014 році.

Як відомо, Нідерланди збираються судити винних у катастрофі MH17 в Гаазі.

Раніше ЗМІ назвали імена головних підозрюваних у справі збитого літака МН17

Нагадаємо, американський суд визнав терориста Гіркіна винним у загибелі пасажирів МН17.

Раніше у Британії опублікували доповідь розвідки щодо збиття росіянами літака МН17.

Підозрюваним запропонують у добровільному порядку постати перед голландським судом.

Зазначимо, що прізвища підозрюваних у справі про катастрофу малайзійського «Боїнга» MH17 в небі над Донбасом у 2014 році будуть оприлюднюватися в міру оголошення їм підозр.

Авіалайнер «Боїнг-777» авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» рейсу MH17 із Амстердама до Куала-Лумпура був збитий у небі над Донецькою областю, захопленою підтримуваними Росією бойовиками, 17 липня 2014 року. Загинули всі 298 людей, які були в літаку. Близько двох третин із них були громадяни Нідерландів, і Україна передала розслідування цій державі. Спільна слідча група під керівництвом Нідерландів дійшла висновку, що пасажирський літак «Боїнг» був збитий з території, контрольованої проросійськими бойовиками, а установка «Бук» була доставлена туди з Росії, а потім її відвезли назад до Росії.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: