На дахах ростуть дерева, а вулицями гуляють лисиці. Як сьогодні виглядає зона відчуження

На дахах ростуть дерева, а вулицями гуляють лисиці. Як сьогодні виглядає зона відчуження

«За добу побачили більше звірів, ніж живих людей»

Кияни, які повернулись з походу у зону відчудження, у соціальних мережах розмістили фотографії своєї подорожі.

«За шість днів пройшли більше 150 кілометрів. Особливо запам'ятався день, коли йшли практично добу: з 11 вечора і до 9 вечора, кілометрів 50 намотали. Були й ліси, болота, пару раз збивалися з маршруту, а за добу побачили більше звірів, ніж живих людей: лося, декількох лисиць і зайців. Тут з вікон і на дахах ростуть дерева, по вулицях ходять лисиці, поле стадіону більше схоже на парк, вода з підземного джерела чистіше, ніж в офісних кулерах, а оселитися можна вільно в будь-якому будинку», - йдеться в коментарі до світлин.

Зона відчуження — заборонена для вільного доступу територія, що зазнала інтенсивного забруднення довгоживучими радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Зона встановлена у 1986, після евакуації населення із 30-кілометрової зони навколо станції.
Чорнобильська зона включає північ Іванківського району Київської області, де розташовані безпосередньо електростанція, міста Чорнобиль та Прип'ять, північ Поліського району Київської області (у тому числі смт. Поліське та смт. Вільча), а також частина Житомирської області аж до кордону з Білоруссю.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: