Четверту медаль завоювала українка Волошина на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Четверту медаль завоювала українка  Волошина на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Анна Волошина і Єлизавета Яхно стали третіми в фіналі довільної програми

Українки Анна Волошина  і Єлизавета Яхно  завоювали «бронзу» чемпіонату світу з водних видів спорту. У Будапешті наші синхроністки посіли третє місце в довільній програмі дуетів.

Фінальний виступ українські спортсменки завершили з результатом 93,2667 бала, поступившись лише команді Росії в складі Світлани Колесніченко та Олександри Пацкевич, яка завоювала "золото" (97,000) і китаянкам Цзян Тінтін і Цзян Веньвень (93,2667).

Для Анни Волошиної це вже четверта «бронза» світової першості в Будапешті, для України - п'ята.

Раніше на чемпіонаті світу з водних видів спорту Анна Волошина завоювала дві «бронзи» в сольній програмі, після чого разом з Єлизаветою Яхно стала третьою у фіналі технічної програми дуетів, Ілля Кваша і Олег Колодій завоювали «бронзу» в синхронних стрибках з триметрового трампліну.