Хокейна збірна України у товариському матчі програла команді Польщі

Фото з ФХУ

Українці пропустили чотири шайби, а закинули лише дві

Національна збірна команда України провела перший контрольний поєдинок у Будапешті в межах підготовки до Чемпіонату світу з хокею.

Підопічні Олександра Савицького зустрічалися із недавнім суперником по ЧС-2017 – збірною Польщі, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

Рахунок у матчі на початку другого періоду відкрив Сергій Бабинець, відгукнувшись на передачу Нікіти Буценка. Поляки швидко рахунок у грі зрівняли і ще до завершення періоду вийшли вперед.

У третій 20-хвилинці Матей Урбанович довів перевагу своєї команди до двох шайб. Точний кидок Кирила Катрича подарував «синьо-жовтим» шанс на позитивний підсумок, проте порушення правил з боку Антона Бойкова та реалізація більшості від поляків не дозволили нашій команді перемогти.

У середу, 18 квітня, українська команда проведе контрольний матч проти збірної Угорщини.

Товариський матч з хокею

Польща – Україна – 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)

Голи: 0:1. Бабинець (Буценко, 21:17 – більш.), 1:1. Урбанович (23:06), 2:1. Коморськи (Лопуськи, Вітецьки, 35:26), 3:1. Урбанович (Вайда, Пас, 53:45 – більш.), 3:2. Катрич (Німенко, 57:54), 4:2. Брик (Пас, Дзюбинськи, 59:28 – більш.)

Склад України: Гайдученко. Ігнатенко – Жовнір, Катрич – Ординський, Петрухно – Толстушко, Романенко – Татаренко. Лялька – Захаров – Міхнов, Бабинець – Буценко – Німенко, Бойков – Карпенко – Чернишенко, Рамазанов – Гриценко – Савченко.