«Мотор» здолав «ЗТР» у центральному матчі чоловічої гандбольної Суперліги

Фото ФГУ

Таким чином, команда Патріка Ромбеля одноосібно очолила турнірну таблицю

«Мотор» здобув перемогу у поєдинку з головним суперником у боротьбі за золото гандбольного чемпіонату України – іншим запорізьким клубом «ЗТР» – 29:23.

Команда Патріка Ромбеля одноосібно очолила турнірну таблицю, не втративши за 11 матчів жодного очка.

«ЗТР» – на другому місці з відставанням у два пункти, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

«ЗТР» зумів провести на рівних з фаворитом перший тайм. Команда Віталія Ната довго вела у рахунку, а коли перед перервою вперед вийшли «моторівці», Андрій Акименко разом з сиреною пробив стінку із шести суперників і зрівняв рахунок – 14:14.

Саме Акименко став одним з найрезультативніших у складі формальних господарів – 6 голів. За «Мотор» більше всіх забив також крайній гравець – Артем Козакевич – 9 точних кидків.

Весь другий тайм пройшов під диктовку «Мотора», який здобув упевнену перемогу 29:23. До кінця чемпіонату його головні фаворити зустрінуться ще три рази.